Par mums

Šodien cilvēks meklē komfortu ikvienā dzīves telpā ap sevi - gan darbā, gan pakalpojumu sfērā, gan savās mājās. Atbilstoša gaisa temperatūra un svaigs gaiss ir viena no prioritātēm, lai cilvēks justos telpā ērti, labi un varētu gan strādāt, gan atpūsties pilnībā.

SIA "SKALVIS" dibināta 2010. gada pavasarī un ir gana jauns, tomēr uzņēmuma komanda kopā darbojas jau sešus gadus un ir atzīti speciālisti apkures, kondicionēšanas un ventilācijas nozarēs. Uzņēmums ir dinamiski un patstāvīgi attīstījies un ieņēmis stabilas pozīcijas gaisa kondicionēšanas, ventilācijas un ekoloģiskās apsildes sfērā. Uzstādām dažāda veida un zīmola siltumsūkņus un gaisa kondicionētājus, piemeklējam katram objektam vispiemērotāko un izdevīgāko risinājumu. Veicam arī ventilācijas izbūvi, projektēšanu, pilna spektra iekārtu tehnisko apkopi un piegādi. Uzņēmums uzņemas visas garantiju saistības.

Strādājam ar tādiem kvalitātes atpazīstamības zīmoliem kā Mitsubishi (Japāna), FUJITSU (Japāna), Sharp (Japāna), LG (Koreja), Alpic Air (Ķīna), MIDEA (Ķīna). Tās ir mūsdienīgas un augstas tehnoloģijas un dizaina A klases iekārtas. Piedāvājam gan invertora tipa gaisa kondicionētājus, kas aprīkoti ar siltumsūkņiem, gan funkcionāli efektīvus un ekonomiskākus variantus.

SIA "SKALVIS" strādā pieredzējuši un profesionāli meistari, ar augstu atbildības sajūtu. Darbs tiek veikts kvalitatīvi, ātri un klientam piemērotā laikā, pēc iespējas mazāk traucējot cilvēkus, kas šajā objektā strādā, dzīvo vai atpūšas.

Mums ir pieredze strādāt ar tādiem objektiem kā daudzdzīvokļu un privātmājas, slimnīcas, biroji, tirdzniecības un ražošanas telpas, ēdināšanas iestādes. Kā lielākos objektus varam minēt A/S Grindeks, LDZ Cargo, ziņu aģentūra LETA, DT Mobile (Trodeks veikalu tīkls), TVA grupa, LR Ekonomikas ministrija, Latvijas Jūras medicīnas centrs, PP Nekūstamie īpašumi, Siguldas pilsētas dome, Valmieras ūdens un citi.

 


© 2011-2014 squa-D