Gaisa kondicionētāji
SIA „SKALVIS” strādā ar tādiem kvalitātes atpazīstamības zīmoliem kā Mitsubishi Heavy (Japāna), Mitsubishi Elektric (Japāna), FUJITSU (Japāna), Sharp (Japāna), LG (Koreja), Alpic Air (sertificēts ES), MIDEA (Ķīna). Tās ir mūsdienīgas, augstas tehnoloģijas un kvalitātes A klases iekārtas. Piedāvājam gan invertora tipa gaisa kondicionētājus, gan funkcionāli efektīvus un ekonomiskus variantus. Iekārtas ir mūsdienīgas un labi iekļaujas interjerā, strādā klusi, aprīkotas ar bakterioloģiskajiem filtriem. Visām iekārtām divu gadu garantija. Piedāvājam gan split sistēmas, gan multi split, gan mobilos gaisa kondicionētājus, tai skaitā, griestu-grīdu, kasešu, kanālu iekārtas.


Gaisa kondicionētājs ir sadzīves vai ražošanas nozīmes iekārta, parasti sastāv no diviem blokiem – iekšējā un ārējā. Gaisa kondicionētāja uzdevumā ietilpst – gaisa vides stāvokļa uzturēšana telpā, atbilstoši cilvēku vajadzībām. Atkarībā no gaisa kondicionētāja funkcijām, jaudām, uzdevumiem, tie ir dažāda veida:
  • Split sistēmas gaisa kondicionētāji - sastāv no divām iekārtām, kuras ir savienotas savā starpā. Viena no daļām atrodas telpas iekšpusē, bet otra daļa atrodas ēkas ārpusē. Kondicionētāja iekšējā daļa var tikt montēta pie sienas, pie griestiem vai tā var tik novietota uz grīdas, atkarībā no klienta vēlmes un telpas īpatnībām. Regulēt iekārtas darbību ir ļoti ērti, tas tiek veikts ar tālvadības pults palīdzību.
  • Multi split sistēmas gaisa kondicionētāji – sastāv no viena ārējā bloka un vairākiem iekšējiem blokiem, kuri savā starpā ir savienoti. Multi split sistēmu iesaka izvēlēties tad, ja nepieciešams kondicionēt blakus telpas. Šie kondicionētāji pieļauj dažādu veidu bloku izmantošanu: sienu, grīdu, griestu, kasešu un kanālu. Katrs iekšējais bloks uztur attiecīgi uzstādīto temperatūru neatkarīgi no pārējiem, un katram ir sava pults ar tālvadības vadību. Katrs kompresors apkalpo savu iekšējo bloku vai bloku grupu, kurai ir savs neatkarīgais dzesēšanas kontūrs. Multi split  kondicionētāji ir vispiemērotākie tādos gadījumos, kad izvietošana uz ēku fasādes, liels daudzums iekšējo bloku ir nevēlams.
  • Mobilie gaisa kondicionētāji - viena vesela iekārta, kuru var novietot jebkurā telpas daļā. Kondicionētājs ir savienots ar gaisa vadu, kuru izvada caur sienu vai izmet caur logu. Tādējādi gaisa kondicionētājs silto gaisu izvada pa gaisa vadu.


Kā gaisa kondicionētājs un apsildes elements apvienojumā ir invertora tipa gaisa kondicionētāji. Tie aprīkoti ar siltumsūkni un gada vēsajos un aukstajos mēnešos lieliski noder kā pamatapsildes elements vai kā apsildes risinājums pavasara un rudens mēnešos. Invertora tipa gaisa kondicionētāji vidēji sildīšanas režīmā strādā līdz mīnuss 150C, bet efektīvākas iekārtas pat līdz – 250C. Šāda iekārta ir arī ļoti ekonomiska, jo kompresora pilnas jaudas darbības laikā, patērē piecas reizes mazāk elektroenerģijas kā dzesēšanas/ sildīšanas jauda.

 


© 2011-2014 squa-D